KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242212
nr 1324 2212
Oidentifierad konstnär. Maksimov, "Tatiana Bratenkova", -89/-90. Signerad. Olja på pannå, ej ram80x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:31:57
100 kr
150 kr
250 kr